sitn.pl » Dokumenty » Program Nauczania Narciarstwa Zjazdowego 2013
Dokumenty

Program Nauczania Narciarstwa Zjazdowego 2013

Kraków, 3.02.2017r. Przepraszamy - chwilowy brak Programu Nauczania Narciarstwa Zjazdowego - wyczerpany nakład.

Doczekaliśmy się zapowiadanego od roku 2011 nowego Programy Nauczania Narciarstwa Zjazdowego 2013. Zespół autorski pod kierownictwem Piotr Stawarza wywiązał się
z postawionego przez Zarząd SITN-PZN zadania.
Oprócz znanych nam z wcześniejszych wydań działów: BEZPIECZEŃSTWO, METODYKA, TECHNIKA, NAUCZANIE NARCIARSTWA dodaliśmy opracowane zagadnienia dotyczące Amatorskiej jazdy sportowej, Telemarku, Freeride, Skitouring i Freestyle skiing.
Po raz pierwszy opracowano nowe działy, na które od dawna czekaliśmy - NAUCZANIE DZIECI, WYBRANE FORMY NARCIARSTWA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
Umieściliśmy dział ZARYS TECHNIK NARCIARSKICH przybliżający sposoby jazdy technicznej od prawie stu lat. Przypominamy - od 1919 Polski Związek Narciarski zajmował się nauczaniem narciarstwa uważając to zagadnienie za podstawowe dla znalezienia talentów, które w przyszłości rywalizować będą
w zmaganiach sportowych.
Wydanie obejmuje:

  • Program Nauczania Narciarstwa Zjazdowego 2013 (POL-SKI) –podręcznik zawierający 204 strony,
  • wydanie kieszonkowe ( 35 stron) przeznaczone do pracy instruktora na stoku (laminowane kartki),
  • płytę DVD.

Zwracamy uwagę, że wizualizację ewolucji oparliśmy o pokazy i demonstracje naszego DEMO-TEAMU ( od sezonu 2012/2013 przyjął nazwę Pol-Ski Demo-Team)

Prezes SITN-PZN Zuzanna Podgórna
Wiceprezes SITN-PZN Jacek Żaba

Wydane przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN wydawnictwo zawiera książkę, płytę DVD oraz wydanie kieszonkowe programu.

Program nauczania narciarstwa zjazdowego dostępny jest w BIURZE po dokonaniu wpłaty należności WYŁĄCZNIE na konto. (90 PLN, dla członków 70 PLN)

Osoby, które zainteresowane są zakupem wpłacają na nasze konto SITN odpowiednią kwotę w tytule wpisując adres wysyłki +PNZ.

Nr konta 58 1240 4650 1111 0000 5152 2902