sitn.pl » Wiadomości » Nowa inicjatywa Stowarzyszenia "FESKIWAL"...
Wiadomości

Nowa inicjatywa Stowarzyszenia "FESKIWAL"...

20.06.2017

Pragniemy poinformować, że w dniach 14-15 październiku br. Stowarzyszenie SITN, wspólnie z Fundacją Colors of Silesia, organizuje nowe wydarzenie targowo - kongresowe w Katowicach o nazwie Festiwal Sportów Śnieżnych "FESKIWAL". Odbędzie się ono w nowoczesnym budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowe w samym sercu Katowic. FESKIWAL ma być miejscem spotkań producentów sprzętu zimowego, stacji narciarskich, szkół narciarskich i praktyków z amatorskimi narciarzami z południa Polski. Uczestnicy będą mieli szansę poznać ofertę podmiotów związanych ze śniegiem oraz posłuchać ciekawych wykładów z techniki i zimowego lifestylu. Partnerem naszego wydarzenia jest PZN, który zadba o część wykładów i spotkanie z ciekawymi zawodnikami sportów śnieżnych. Mamy pewność, że wspólnie stworzymy najwyższej jakości wydarzenie związane ze sportami śnieżnymi, które przyciągnie tysiące osób do MCK w ciągu dwóch dni Feskiwalu. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.feskiwal.pl

Zapisy na stoiska ruszają już od 1 lipca. Przewidzieliśmy 70 stoisk o różnych rozmiarze i w różnych sekcjach. Cennik i mapa dostępne są TUTAJ.

W razie pytań zapraszam do kontaktu. Jesteśmy otwarci na każde modyfikacje i propozycje. Sugerujemy łączyć ofertę kilku szkół w ramach jednej miejscowości i przy okazji spróbować pozyskać środki na stoisko ze środków przeznaczonych na promocję tej miejscowości, w której szkoły mają siedzibę. To może znacznie podnieść atrakcyjność stoiska i obniżyć koszty uczestnictwa.

W kwestiach technicznych prosimy od razu kontaktować się z Panem Piotrem Kalisze, odpowiedzialnym za organizację z ramienia Fundacji. Jego nr to Tel. +48 502-256-496 lub pisać na adres biuro@feskiwal.pl.