sitn.pl » Zawody » Ogólnopolskie zawody instruktorskie » Zakopane, 30 marca 2019 (sobota)
Zawody

59 Mistrzostwa Polski Instruktorów (Jazda Techniczna+GS), Mistrzostwa Polski Szkół Narciarskich

30 marca 2019 (sobota), Zakopane

Lista zgłoszeń

Mateusz BADAN
Patryk BANACZEK
Łukasz BANAŚ
Maciej BARABASZ
Grzegorz BARAŃSKI
Michał BASIURA
Piotr BATKO
Bartłomiej BOMBA
Józef BRZUCHACZ
Anna BUCZEK
Rafał CHMIELEWSKI
Joanna CHROMCEWICZ
Sara CICHY- Polok
Anna CIEŚLAR
Roman CIEŚLAR
Zdzisław CIEŚLAR
Zbigniew CZAPURA
Artur CZARNOCKI
Barłomiej CZARNOTA
Maciej CZERWIŃSKI
Edward DANIEC
Paweł DARMOROS
Przemysław DĄBROWSKI
Bartosz DĘBSKI
Bartłomiej DROZD
Sławomir DROZD
Gustaw DUDA
Maciej DZIERZĘGA
Marcin DZIURNY
Szymon FABER
Florian FABRYCY
Maciej FURMANTOWICZ
Jacek GARDOŃ
Tomasz GĄSIENICA-Mikołajczyk
Jacek GIZICKI
Piotr GÓRNICKI
Zdzisław GÓRNICKI
Katarzyna GÓRSKA
Zuzanna GÓRSKA
Mateusz GRABARZ
Dominika GRODZICKA
Radosław GRONUŚ
Jakub GRZYMAŁA
Łukasz GUŃKA
Krzysztof GUTKOWSKI
Paweł HAWRANEK
Piotr HUGUES
Bartosz HUK
Wiesław JANUĆ
Wojciech JANUSZEWSKI
Zbigniew JAROSZ
Jarosław JASICA
Piotr JENDRYCZKA
Łukasz KACZMARSKI
Łukasz KALEMBA
Wiesław KALITYŃSKI
Bartosz KANIA
Kamil KAPITAŃSKI
Marek KAPITAŃSKI
Aleksander KAROLUS
Łukasz KARPIŃSKI
Bartosz KILIAN
Wojciech KISZELA
Łukasz KLIMCZAK
Przemysław KLIMCZAK
Rafał KLIMEK
Jakub KLISZCZ
Andrzej KOBIAŁKA
Jerzy KOCHAJ jr.
Magdalena KONIOR
Piotr KOPKA
Marcin KORBECKI
Michał KOSEK
Anna KOTUCHNA
Michał KOWALCZYK
Jakub KOWALSKI
Mateusz KOZUBAL
Agnieszka KRĘCIGŁOWA
Grzegorz KRUCZAŁA
Bartosz KRZEMIŃSKI
Klemens KRZEPTOWSKI
Piotr KUBACZKA
Paweł KUBOŃ
Daniel KUJAWIAK
Bartosz KUJAWSKI
Jakub KUKLIS
Hanna KUREK
Robert KUREK
Mateusz KWIATKOWSKI
Stanisław KWIECIŃSKI
Piotr LASSAK
Paweł LECH
Wojciech LIEBERSBACH
Maja LINDNER
Agnieszka LIPSKA
Michał ŁAZARCZYK
Marcin ŁOJEK
Katarzyna MACHALICA
Ewa MAGDZIARZ
Marcin MAJ
Michał MAJCHER
Julia MAJERCZYK
Jacek MALICKI
Dariusz MALINOWSKI
Dariusz MAŁYSA
Katarzyna MAŁYSA-SONIK
Marcin MARCHOWSKI
Krzysztof MARSZAŁEK
Adam MATANOVIĆ
Jagoda MATANOVIĆ
Marcin MATREJEK
Maciej MELZER
Piotr MELZER
Aleksander MICHALIK
Robert MIJALNY
Katarzyna MIREK
Maciej MŁYNARCZYK
Szymon MNISZAK
Lucjan MORAJDA
Tomasz MORAWIEC
Mateusz NAJDER
Kinga NESTOROWICZ
Michał NIEDZIELA
Anna NOWAK
Agnieszka NOWAKOWSKA
Maja OBRZUT
Karolina ODROBIŃSKA
Piotr OGARZYŃSKI
Andrzej OKRĘGLAK
Tytus OLSZEWSKI
Aleksander OLSZOWSKI
Artur PAJĄK
Marek PAWLIKOWSKI
Tadeusz PAWLIKOWSKI
Martyna PAWLUS
Krzysztof PERYCZ
Agnieszka PIASECKA
Maciej PIASECKI
Katarzyna PIC
Jarosław PIECHOTA
Remigiusz PILCH
Tymoteusz PILCH
Monika PINKOWSKA
Marcin PIOTROWSKI
Wojciech PIOTROWSKI
Przemysław PODOLSKI
Jan POLACZEK- KORNECKI
Grzegorz POMES
Arkadiusz PORĘBA
Julia PORĘBSKA
Łukasz PROCNER
Wojciech PRZYGODA
Bartłomiej PTAK
Jarosław PUŁTORAK
Weronika RECHUL
Ronald ROMANISZYN
Mariusz ROMECKI
Beata RUDOLF
Anna RULKA
Anna RUSZECKA
Rafał RYDRYCH
Dariusz RYSKALA
Krzysztof SKALSKI
Artur SKRZYPEK
Michał SKRZYPEK
Piotr SKUPIEŃ
Marian SŁODYCZKA
Paweł SŁODYCZKA
Jakub SOCZYŃSKI
Jan SOŁTYS
Przemysław STACHOWICZ
Wojciech STANEK
Sławomir STANIEC
Maria STANISŁAWSKA
Michał STANISŁAWSKI
Zbigniew STANISŁAWSKI
Anna STAWARZ
Krzysztof STAWARZ
Piotr STAWARZ
Tomasz STELMACH
Andrzej STOPKA
Filip STOROŻUK
Katarzyna STRAMA
Dawid SULKA
Marek SZCZYRBA
Piotr SZCZYRBA
Szymon SZEWCZYK
Tomasz SZKLARCZYK
Witold SZKÓŁKA
Wojciech SZOPA
Stanisław ŚLIMAK
Wojciech ŚLUSARCZYK
Sebastian ŚWIERCZEK
Agata TAŃCZAK-SIĘKA
Piotr TEKIEL
Ziemowit TRZCIŃSKI
Bartłomiej TRZEBUNIA
Błażej TYLKA SULEJA
Karina UDRYCKA
Dawid URBAŚ
Julia WAJDA
Jakub WALISZEWSKI
Jarosław WĄS
Tomasz WĘGLEWSKI
Konrad WIERZBICKI
Jacek WILAM
Marcin WITEK
Hanna WOCH
Tadeusz WOJDYŁO
Agnieszka WOJTYNA
Marcin WOLSKI
Gabriela WÓJCIAK
Sabina WÓJCIK
Izabela WYSOCKA
Oliwia WYSOCKA
Artur WYSOCKI
Michał WYSPIAŃSKI
Ewa WYSZKOWSKA
Dominik ZAJĄC
Konrad ZAPRUCKI
Maciej ZIELIŃSKI
Krzysztof ZIĘBA
Michał ZIĘBA
Jakub ŻOŁĄDŹ
Maciej ŻOŁĄDŹ
Szymon ŻYWIOŁ

Ta część serwisu zawiera materiały szkoleniowe, artykuły, opracowania polskie i zagraniczne oraz informacje dotyczące działalności Stowarzyszenia.
Po zalogowaniu można zgłosić się na wybrane kursy i szkolenia.

Dostęp do pełnych zasobów informacji jest możliwy tylko dla członków Stowarzyszenia.

Twój login, to Twoje inicjały imienia i nazwiska + 6-cio cyfrowa liczba, która jest podana na legitymacji po KD (kod dostępu) - np. AB012345. KD widoczny jest również na etykiecie adresowej na korespondencji otrzymywanej z naszego BIURA (np.Informator Przedsezonowy).
Hasłem jest Twoja data urodzenia (RRRRMMDD).

Uwaga: w inicjałach imienia i nazwiska używamy dużych liter oraz naszych liter narodowych (Ć, Ł, Ń, Ś, Ź, Ż)

Stan bazy na dzień: 11 marca 2019

login:
hasło: