Zawody Regionalne
Białka Tatrzańska, 5 stycznia 2019 (sobota)
Wyniki
Nazwisko i imię | Współczynnik | Czas | Czas obliczeniowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Wysocki Artur | 1.01 | 39.17 | 39.56 |
Kobiety | 41.54 |
Mężczyźni | 39.56 |
Dla osób bez kursu KK i DEM limit PI wynosi 8 punktów.
Kobiety
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Elżbieta Samek | 41.22 | 10 | PI |
2 | Monika Przybyło | 41.95 | 10 | PI |
3 | Julia Piasecka | 43.30 | 9.5 | PI |
4 | Anna Kwiecinska | 44.54 | 9 | PI |
5 | Agnieszka Nowak | 44.84 | 9 | PI |
6 | Monika Kacza | 45.51 | 8.5 | PI |
7 | Maria Próchnicka | 45.51 | 8.5 | PI |
8 | Katarzyna Stanuch | 46.52 | 8 | PI |
9 | Anna Czubernat | 47.74 | 7 | PI |
10 | Anna Trędowska | 48.54 | 6.5 | PI |
11 | Natalia Czerw | 48.80 | 6.5 | PI |
12 | Anna Dudzińska | 49.21 | 6 | PI |
13 | Patrycja Mizerska | 49.21 | 6 | PI |
Mężczyźni
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Filip Olszewski | 38.61 | 10 | PI |
2 | Maciej Lewiński | 39.38 | 10 | PI |
3 | Leonard Hoszowski | 39.55 | 10 | PI |
4 | Aleksander Wereszczyński | 39.76 | 10 | PI |
5 | Mikołaj Drabik | 39.90 | 10 | PI |
6 | Michał Przybyło | 40.05 | 10 | PI |
7 | Piotr Langier | 40.30 | 10 | PI |
8 | Maksymilian Sosnowski | 40.70 | 10 | PI |
9 | Mariusz Zapotoczny | 40.79 | 10 | PI |
10 | Jakub Okniński | 41.14 | 10 | PI |
11 | Oskar Gorycki | 41.20 | 9.5 | PI |
12 | Tomasz Gąsienica Mikołajczyk | 41.25 | 9.5 | PI |
13 | Jędrzej Lamprecht | 41.43 | 9.5 | PI |
14 | Filip Skowronek | 41.46 | 9.5 | PI |
15 | Kamil Gąsienica Roj | 41.56 | 9.5 | PI |
16 | Andrzej Pradziad | 42.21 | 9 | PI |
17 | Emil Zapała | 42.28 | 9 | PI |
18 | Klemens Bobak | 42.88 | 8.5 | PI |
19 | Szymon Zięcina | 42.88 | 8.5 | PI |
20 | Szymon Wojtulewicz | 42.89 | 8.5 | PI |
21 | Franciszek Zieliński | 42.98 | 8.5 | PI |
22 | Mateusz Wojtulewicz | 43.04 | 8.5 | PI |
23 | Dariusz Mizerski | 43.09 | 8.5 | PI |
24 | Maksymilian Sitek | 43.24 | 8.5 | PI |
25 | Marek Pawlikowski | 43.32 | 8.5 | PI |
26 | Wojciech Watycha | 44.14 | 8 | PI |
27 | Łukasz Leja | 44.51 | 7.5 | PI |
28 | Robert Mendalka | 45.22 | 7 | PI |
29 | Grzegorz Bieda | 45.47 | 7 | PI |
30 | Kalityński Alan | 46.05 | 6.5 | PI |
31 | Tadeusz Urbaniak | 46.19 | 6.5 | PI |
32 | Grzegorz Ślęczek | 46.30 | 6.5 | PI |
33 | Mikołaj Dąbski | 46.52 | 6.5 | PI |
34 | Szymon Rochowiak | 47.11 | 6 | PI |
35 | Ogorzałek Igor | 50.54 | 4 | |
36 | Mieszko Kalinowski | 52.03 | 3 |
Uwagi
ZAWODY i EGZAMIN REGIONALNY
Termin: 05.01.2019
Cena: 50 zł – ZR, 100 zł - ER
Miejsce: Białka Tatrzańska, Kotelnica
Program ZAWODY REGIONALNE:
08.30 – 9.00 Wydawanie numerów startowych i pobieranie opłat – Biuro SN STOK Kotelnica
(na miejscu udzielone będą informacje szczegółowe)
Od 09.00 Oglądanie trasy slalomu giganta
09.30 Start – slalom gigant – ZAWODY REGIONALNE
(drugi przejazd, bezpośrednio po ostatnim zawodniku)
Ok. 11.30 Zakończenie, (górna stacja Kotelnica – przy punkcie gastronomicznym, wpisy do indeksów)
Program EGZAMIN REGIONALNY:
11.30 – 12.00 Wydawanie numerów startowych i pobieranie opłat – Biuro SN STOK Kotelnica
(na miejscu udzielone będą informacje szczegółowe)
Od 12.00 Oglądanie trasy slalomu
12.30 Start – slalom – egzamin cz. I
Ok. 13.30 Spotkanie z Egzaminatorami – (na starcie slalomu)
Egzamin cz. II: jazda techniczna, instruowanie
Wpisy do indeksu około 30 min po zakończonym egzaminie.
Zgłoszenia:
Prosimy o zgłoszenia do godz. 17:00 dnia poprzedzającego zawody i egzamin tj. 04.01
e-mailowo na adres: biuro@szkolastok.pl
* w przypadku wolnych miejsc zgłoszenia można dokonać w dniu zawodów i egzaminów
Opłata startowa:
50 zł ZR, 100 zł ER - wpłaty gotówką należy dokonać w dniu zawodów przy odbiorze numeru startowego, wtedy też należy pozostawić indeks.
Organizator:
Szkoła Narciarska STOK, kontakt: biuro@szkolastok.pl