Zawody Regionalne
Białka Tatrzańska, 12 stycznia 2019 (sobota)
Wyniki
Nazwisko i imię | Współczynnik | Czas | Czas obliczeniowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Wysocki Artur | 1.01 | 35.25 | 35.60 |
Kobiety | 37.38 |
Mężczyźni | 35.60 |
Dla osób bez kursu KK i DEM limit PI wynosi 8 punktów.
Kobiety
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Bogucka Melania | 35.03 | 10 | PI |
2 | Dominiewska Joanna | 35.25 | 10 | PI |
3 | Wilczura Zofia | 37.40 | 10 | PI |
4 | Kobak Anna | 38.44 | 10 | PI |
5 | Pacałowska Pola | 39.12 | 9.5 | PI |
6 | Gac Weronika | 39.71 | 9 | PI |
7 | Dąbrowska Marta | 41.01 | 8.5 | PI |
8 | Ostrowska Florentyna | 41.03 | 8.5 | PI |
9 | Skwarek Klaudia | 41.15 | 8 | PI |
10 | Rudzka Julia | 41.57 | 8 | PI |
11 | Gil Maria | 41.65 | 8 | PI |
Mężczyźni
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Michna Jakub | 34.63 | 10 | PI |
2 | Ruszel Jan | 34.74 | 10 | PI |
3 | Bobiński Jakub | 35.02 | 10 | PI |
4 | Kamiński Ignacy | 35.22 | 10 | PI |
5 | Wielgus Krzysztof | 35.41 | 10 | PI |
6 | Rapacz Szymon | 36.39 | 10 | PI |
7 | Latos Wojciech | 36.77 | 10 | PI |
8 | Surówka Kamil | 37.00 | 10 | PI |
9 | Fyda Paweł | 37.75 | 9 | PI |
10 | Szczepaniak Dariusz | 37.82 | 9 | PI |
11 | Musiał Konrad | 38.05 | 9 | PI |
12 | Konieczny Kamil | 38.78 | 8.5 | PI |
13 | Stopka Marcin | 38.88 | 8.5 | PI |
14 | Szumiński Stanisław | 39.03 | 8.5 | PI |
15 | Bogacki Antoni | 39.48 | 8 | PI |
16 | Michalik Marcin | 39.62 | 8 | PI |
17 | Kuciel Jr Tomasz | 41.47 | 6.5 | PI |
18 | Słodyczka Paweł | 42.06 | 6 | PI |
19 | Kuciel Sr Tomasz | 42.61 | 6 | PI |
20 | Sztokfisz Michał | 43.12 | 5.5 |
Uwagi
ZAWODY i EGZAMIN REGIONALNY
Termin: 12.01.2019
Cena: 50 zł – ZR, 100 zł - ER
Miejsce: Białka Tatrzańska, Kotelnica
Program ZAWODY REGIONALNE:
08.30 – 9.00 Wydawanie numerów startowych i pobieranie opłat – Biuro SN STOK Kotelnica
(trasa FIS 2 przy orczykach, na miejscu udzielone będą informacje szczegółowe)
Od 09.00 Oglądanie trasy slalomu giganta
09.30 Start – slalom gigant – ZAWODY REGIONALNE
(drugi przejazd, bezpośrednio po ostatnim zawodniku)
Ok. 11.30 Zakończenie, (górna stacja Kotelnica – przy punkcie gastronomicznym, wpisy do indeksów)
Program EGZAMIN REGIONALNY:
11.30 – 12.00 Wydawanie numerów startowych i pobieranie opłat – Biuro SN STOK Kotelnica
(trasa FIS 2 przy orczykach, na miejscu udzielone będą informacje szczegółowe)
Od 12.00 Oglądanie trasy slalomu
12.30 Spotkanie z Egzaminatorami – (na starcie slalomu), omówienie planu ER
Start – slalom – egzamin cz. I
13.30/14.00 Egzamin cz. II: jazda techniczna, instruowanie
Wpisy do indeksu około 30 min po zakończonym egzaminie.
Zgłoszenia:
Prosimy o zgłoszenia do godz. 17:00 dnia poprzedzającego zawody i egzamin tj. 11.01
e-mailowo na adres: biuro@szkolastok.pl
* w przypadku wolnych miejsc zgłoszenia można dokonać w dniu zawodów i egzaminów
Opłata startowa:
50 zł ZR, 100 zł ER - wpłaty gotówką należy dokonać w dniu zawodów przy odbiorze numeru startowego, wtedy też należy pozostawić indeks.
Organizator:
Szkoła Narciarska STOK, kontakt: biuro@szkolastok.pl