sitn.pl » Zawody » Zawody Regionalne » Zieleniec, 3 marca 2019 (niedziela)
Zawody

Zawody Regionalne i i Memoriał im. Bronisława Haczkiewicza

3 marca 2019 (niedziela), Zieleniec
Nazwisko i imięWspółczynnikCzasCzas obliczeniowy
1Chachulski Jakub1.0132.3732.69
Kobiety34.33
Mężczyźni32.69

Kobiety

 Nazwisko i imięCzasPunktyLimit
1Kraus Maria31.3710PI
2Piekarska Małgorzata 34.1010PI
3Iwanicka Anna34.4710PI
4Zaczyk Alicja35.2010PI
5Dziewońska Marianna35.3210PI
6Figurska Oliwia35.4110PI
7Bernecka Malwina36.129.5PI
8Antoniak Zuzanna36.479PI
9Hlebik Pola36.559PI
10Woch Hanna36.729PI
11Koziołek Zuzanna36.989PI
12Łopuszyńska Paulina37.049PI
13Glapińska Elżbieta37.208.5PI
14Figurska Jagoda37.258.5PI
15Kupiec Agnieszka37.338.5PI
16Lipska Agnieszka37.448.5PI
17Kręcigłowa Agnieszka37.558.5PI
18Cześniewicz Izabela37.618.5PI
19Korzeniowska Amelia37.768.5PI
20Wójciak Gabriela37.868PI
21Wachowiak Krystyna38.038PI
22Surdyka Natalia38.128PI
23Pietrzykowska Iga38.188PI
24Hnatów Emilia38.308PI
25Hlebik Sonia38.937.5PI
26Pietrzykowska Klara38.967.5PI
27Fuglińska Jana39.647PI
28Kosmowska Julia39.667PI
29Czapska Kaja39.807PI
30Faust Sonia40.556PI
31Łusiak Oliwia40.616PI
32Drop Iga40.796PI
33Żur Dagna41.305.5
34Niemiec Dominika41.885.5
35Mazurek-Rio Anna41.935
36Sosnowska Daria42.904.5
37Golecki Tara43.534
38Kucharska Anna44.243.5
39Ogrodowczyk Oliwia44.423.5
40Kaczmarek Katarzyna44.443.5
41Topór Agata 46.002.5
42Kowalczuk Patrycja46.482
43Jasinowska-Czapska Marta46.871.5
44Kołodziejczyk Emilia 47.161.5
45Szymańska Olga 51.530
46Porowska Karolina54.260

Mężczyźni

 Nazwisko i imięCzasPunktyLimit
1Zieliński Michał 32.3310PI
2Chachulski Antoni32.4710PI
3Tatka Mateusz32.4810PI
4Jarus Krzysztof32.7110PI
5Kawecki Mikołaj 33.1510PI
6Urbaniak Michał 33.5210PI
7Leszczyński Artur 33.6110PI
8Faust Maksym 33.6710PI
9Mikołajczak Ignacy33.7710PI
10Jarus Aleksander34.499.5PI
11Kowalski Jakub34.559.5PI
12Zięba Marcin34.819PI
13Bajstok Mateusz34.869PI
14Kempiński Leon35.109PI
15Brona Michał35.628.5PI
16Zięba Michał35.798.5PI
17Mnich Maciej36.158PI
18Kaczor Piotr36.238PI
19Dzięgiel Krystian36.258PI
20Szarapo Maciej36.368PI
21Redos Jacek36.528PI
22Redos Jacek36.528PI
23Fajfer Mateusz36.807.5PI
24Gajek Samuel37.037.5PI
25Mularczyk Konrad37.107.5PI
26Hajducki Piotr37.257.5PI
27Szewczyk Szymon37.267.5PI
28Skalski Michał37.377PI
29Skowron Michał37.447PI
30Lizak Kamil37.607PI
31Przysada Michał37.667PI
32Grzymała Jakub37.747PI
33Lachowski Daniel38.406.5PI
34Wawak Bartosz38.466.5PI
35Gryka Marcin39.755.5
36Krawczyk Kacper39.795.5
37Smoliński Paweł40.045
38Gozdek Bartosz40.255
39Widziak Jakub40.435
40Głód Piotr40.834.5
41Koziołek Marcel41.374
42Mydlikowski Aleksander42.033.5
43Dzierżanowski Piotr42.773
44Szurmiński Adam42.833
45Wojteczek Krzysztof43.182.5
46Niemienionek Jakub46.120.5
47Czuk Michał47.520
48Kmetko Piotr51.820
49Welik Krzysztof53.550