Zawody Regionalne i Memoriał im. Bronisława Haczkiewicza
Zieleniec, 1 marca 2020 (niedziela)
Wyniki
Nazwisko i imię | Współczynnik | Czas | Czas obliczeniowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Niedziela Michał | 0.97 | 26.50 | 25.70 |
Kobiety | 26.99 |
Mężczyźni | 25.71 |
Dla osób bez kursu KK i DEM limit PI wynosi 8 punktów.
Kobiety
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Stalmach Aleksandra | 28.28 | 9.5 | PI |
2 | Smektała Estera | 28.57 | 9.5 | PI |
3 | Kulesza Anna | 28.59 | 9.5 | PI |
4 | Ewa Fuchs | 29.23 | 8.5 | PI |
5 | Karolina Jachowicz | 29.28 | 8.5 | PI |
6 | Wójciak Gabriela | 29.33 | 8.5 | PI |
7 | Raczek Ewa | 29.45 | 8.5 | PI |
8 | Natalia Górska | 29.73 | 8 | PI |
9 | Koziołek Zuzanna | 29.98 | 8 | PI |
10 | Antoniak Zuzanna | 30.17 | 8 | PI |
11 | Karpowicz Gaja | 30.36 | 7.5 | PI |
12 | Janicka Agnieszka | 30.75 | 7.5 | PI |
13 | Popowicz Julia | 31.11 | 7 | PI |
14 | Drobniewska Natalia | 31.23 | 7 | PI |
15 | Sasin Dominika | 31.50 | 6.5 | PI |
16 | Kosmowska Julia | 31.76 | 6.5 | PI |
17 | Barabas Iga | 31.93 | 6 | PI |
18 | Bereżańska Ewa | 32.23 | 6 | PI |
19 | Żuchowska Martyna | 32.36 | 6 | PI |
20 | Chojcan Maria | 32.39 | 5.5 | |
21 | Antoniak Julia | 32.45 | 5.5 | |
22 | Różaniecka Agata | 32.65 | 5.5 | |
23 | Brus Ewa | 32.85 | 5.5 | |
24 | Topór Agata | 32.91 | 5.5 | |
25 | Łusiak Oliwia | 32.99 | 5 | |
26 | Szczędzina Anna | 33.82 | 4.5 | |
27 | Wojtarowicz Natalia | 38.71 | 0 | |
28 | Szkirpan Oksana | 41.71 | 0 |
Mężczyźni
Nazwisko i imię | Czas | Punkty | Limit | |
---|---|---|---|---|
1 | Robert Kowalczyk | 25.18 | 10 | PI |
2 | Jarus Krzysztof | 25.31 | 10 | PI |
3 | Jarus Aleksander | 26.26 | 10 | PI |
4 | Pacan Adam | 26.99 | 9.5 | PI |
5 | Chrzanowski Dominik | 27.28 | 9 | PI |
6 | Mikołajczak Ignacy | 27.37 | 9 | PI |
7 | Kurnatowski Piotr | 27.69 | 9 | PI |
8 | Brona Michał | 27.71 | 9 | PI |
9 | Marcinkowski Michał | 28.20 | 8.5 | PI |
10 | Kulesza Adam | 28.20 | 8.5 | PI |
11 | Fajfer Mateusz | 28.36 | 8 | PI |
12 | Klier Kamil | 28.38 | 8 | PI |
13 | Kaszewski Kacper | 28.43 | 8 | PI |
14 | Luboń Maciej | 28.66 | 8 | PI |
15 | Szczeniowski Jacek | 28.79 | 8 | PI |
16 | Kierwrak Piotr | 28.87 | 7.5 | PI |
17 | Piotrowski Dawid | 29.26 | 7.5 | PI |
18 | Ociepa Kacper | 29.30 | 7.5 | PI |
19 | Szlachetko Eryk | 29.38 | 7 | PI |
20 | Koziołek Marcel | 29.44 | 7 | PI |
21 | Zięba Bartosz | 29.68 | 7 | PI |
22 | Bartosz Paweł | 29.78 | 7 | PI |
23 | Jakiel Rafał | 29.96 | 6.5 | PI |
24 | Gawlak Kacper | 30.04 | 6.5 | PI |
25 | Dubaniewicz Karol | 30.25 | 6.5 | PI |
26 | Głód Piotr | 30.36 | 6 | PI |
27 | Matuszczak Arkadiusz | 30.47 | 6 | PI |
28 | Gałuszka Tomasz | 30.55 | 6 | PI |
29 | Jagodzik Maciej | 30.56 | 6 | PI |
30 | Widziak Jakub | 31.15 | 5.5 | |
31 | Nadzieja Jan | 31.25 | 5.5 | |
32 | Murer Julian | 31.25 | 5.5 | |
33 | Mydlikowski Aleksander | 31.36 | 5.5 | |
34 | Modrzejewski Jakub | 31.50 | 5 | |
35 | Wroński Kamil | 31.73 | 5 | |
36 | Kubay Vitalii | 32.22 | 4.5 | |
37 | Mikołajczak Paweł | 32.27 | 4.5 | |
38 | Ujma Michał | 32.39 | 4.5 | |
39 | Zemela Jarosław | 32.41 | 4 | |
40 | Gryka Marcin | 32.64 | 4 | |
41 | Kurylczyk Apoloniusz | 32.70 | 4 | |
42 | Nalewajek Łukasz | 38.37 | 0 |
Uwagi
28.02.2020 r.
WAŻNY KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Zawody odbędą się w Zieleńcu na stoku nr 5 (czteroosobowa kanapa), biuro zawodów będzie się znajdowało w budynku Dyskoteki 5 - wejście od tyłu od strony stoku - przy mostku nad drogą w Zieleńcu.
Pozdrawiam
Rafał Wołk
Zespół Sportów Zimowych AWF zaprasza do wzięcia udziału w Zawodach Regionalnych, które odbędą się 1.03.2020 (niedziela) w Zieleńcu, na stoku przy wyciągu nr 6. Start pierwszego zawodnika przewidziany jest na godzinę 1010. Biuro zawodów będzie się mieścić w tzw. Stodole za pensjonatem Absolwent.
Regulamin zawodów zgodny z regulaminem Zawodów Regionalnych - http://sitn.pl/dokumenty/60,regulamin-zawodow-regionalnych.html
Opłata startowa w wysokości 60 zł i kaucja (50 zł) za numer startowy będą pobierane w dniu zawodów w Biurze zawodów, które będzie czynne od godziny 8.00.
Zgłoszenia drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza:
lub kierować na adres: urszula.szczepanik@awf.wroc.pl do dnia 28.02.2020 do godz. 18.00. Proszę podać Nazwisko i Imię, Adres zamieszkania. Osoby po KK podają jeszcze nazwę LSN w której odbyli KK. Zgłoszenia na miejscu będą przyjmowane w dniu zawodów w godzinach 800 -930.
Mapa, zaznaczono biuro zawodów i miejsce zawodów.
Zapraszamy również, wszystkich posiadających stopnie związkowe (Demonstrator, Pomocnik Instruktora i Instruktor SITN i PZN) oraz Instruktorów Rekreacji do wzięcia udziału w XXXIV Zawodach - Memoriał im. Bronisława Haczkiewicza. Zawody będą składały się z jazdy technicznej (łuki płużne, skręt równoległy NW, skręt równoległy długi i śmig) oraz giganta.
Regulamin zawodów znajduje się poniżej pod linkiem:
https://www.facebook.com/events/613904322725753/permalink/613917426057776/
Zgłoszenia drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza
lub prosimy kierować na adres: urszula.szczepanik@awf.wroc.pl
Podając Nazwisko i Imię, wiek kalendarzowy oraz w przypadku osób mających 17 i więcej lat płeć.